about-bg

Брокер-А

Це амбітні, прогресивні та цілеспрямовані брокери, які вирішують питання з нерухомістю швидко і вигідно!

Отримати безкоштовну консультацію
н е р у х о м і с т ь   в і н н и ц і     н е р у х о м і с т ь   в і н н и ц і    
A

Головні принципи роботи

Якщо ви вирішили працювати з нами або працювати у нас, варто познайомитися з нашими принципами, яких ми притримуємось не тільки у роботі, а й у повсякденні.

  • Не беремо прихованих комісій. Наш клієнт завжди знає, скільки заплатить. Ніяких плат за перегляди та недомовок щодо фінансових питань.
  • Працюємо на рекомендації. На 100% викладаємось в кожній угоді - адже так приємно бачити щирі емоції радості та подяки в очах людей. До того ж задоволений клієнт гарантія того, що він порекомендує нас іншим!
  • Ми співпрацюємо тільки за ексклюзивною угодою! Це гарантії та захист як для нас, так і для вас.
  • Хто платить - той і замовляє музику. У нас в угоді тільки одна сторона НАША - це наш клієнт (якщо продаємо - то продавець, якщо допомагаємо купити - покупець).
  • Ні з ким не сваримося і нікого не ображаємо. З цієї причини, ми завжди раді усім!
  • Для нас немає дрібниць! Фото квартири повинні бути ідеальні. Перемовини та дзвінки проведені вчасно! Покази об'єктів проведені правильно! Будь-яка копійка на користь нашого клієнта - важлива!
  • Розвиток. Всі наші брокери проходять навчання у спеціалізованій школі, де вчаться не тільки продавати, а й спілкуватися з людьми!
  • Ввічливість. Ніколи не ображаємо, а тим паче, не принижуємо колег, що представляють іншу сторону угоди.
  • Законність та професійність - основні складові угоди з нерухомістю. Тож ми маємо у команді висококваліфікованого юриста із великим стажем роботи у галузі продажу нерухомості, послуги якого абсолютно БЕЗКОШТОВНІ!
founder-img

Олександра Кравчук

Засновниця компанії Брокер-А, автор професійного курсу Академії Брокер-А

Загальний досвід роботи у сфері нерухомості - 7 років. За цей час я встигла заснувати свою компанію, розробити програму навчання для молодих брокерів, почала писати книгу і навіть стала рекордсменкою з кількості продажів за 1 місяць - 16 проданих ексклюзивних об'єктів!

Хтось може подумати, що я вихваляюсь, але це не так. Всі досягнення - це результат щоденної кропіткої і самовідданої роботи у сфері в яку я закохана!

Моя місія - не тільки надавати якісну послугу на ринку нерухомості, а й змінити сам ринок, перевести його у професійну площину. Саме тому, я вимагаю багато від себе та від своїх колег! А ті, хто хоче приєднатись до нашої команди, мають бути готовими постійно навчатись і підвищувати свій рівень професійності.

Наша команда

Алла Кочерга

Алла Кочерга

Професійний юрист у справах нерухомості

Знає будь-які закони та нюанси про продаж, оренду та купівлю нерухомості.

Олег Петренко

Олег Петренко

Топ брокер

Один із найуспішніших брокерів компанії. Спеціалізується на продажі дорогої нерухомості первинного та вторинного ринків. Працює із землею.

Педантичний, виконує всі замовлення ідеально. Тонко відчуває потребу клієнта. Продає дорого! Займається ексклюзивним продажем дорогих об'єктів.

Продає й комерцію, хороший перемовник. У його арсеналі так само роботи з продажу земельних ділянок або пошуку відповідних гектарів.

Альона Заінчковська

Альона Заінчковська

Топ брокер

Спеціалізується на новобудовах. Відкрита, завжди говорить правду, хороший продавець, працює як на покупця, так і на продавця. Добре вміє торгуватися. Наполеглива, вміє продавати будь-що та будь-коли.

Марина Вакула

Марина Вакула

Топ брокер

Спеціаліст з новобудов. Відкрита, позитивна, швидка, чітка. Займається тільки первинним ринком. Продає новобудови та робить це за максимально вигідною ціною.

Вікторія Вишар

Вікторія Вишар

Брокер

Працює зі вторинним ринком, продає квартири та будинки. Займається ексклюзивним продажем найближчого передмістя. Дуже добра і завжди готова допомогти усім.

Вікторія Довгань

Вікторія Довгань

Брокер

Спеціалізується на продажу і купівлі новобудов та будинків. Талановита, виконавча, швидкий пошук по покупці первинного житла.

Марина Євченко

Марина Євченко

Брокер

Продає вторинний ринок квартири та будинки. Займається найближчим передмістям в та ексклюзивним продажем. Дуже добра і завжди готова допомогти усім!

Ольга Шевчук

Ольга Шевчук

Брокер

Спеціалізується на вторинному ринку нерухомості.Талановита та відкрита співробітниця, не боїться складних замовлень. Їй подобається навчатись. Дуже виконавча, добра, завжди готова допомогти. Зорієнтована в роботі на покупця.

Світлана Петренко

Світлана Петренко

Брокер

Спеціаліст з оренди житлової нерухомості, продажу будинків. Працює з комерційною нерухомістю. В найкоротші терміни шукає об'єкти, робить все чітко та по справі без зайвих розмов і анекдотів. Зорієнтована більше на покупця.

Влад Мазур

Влад Мазур

Брокер

Оксана Тверитінова

Оксана Тверитінова

Брокер

Спеціалізується на оренді комерційної нерухомості, продаж і купівля комерції. Відмінно проводить переговори та розв’язує складні завдання. Купівля та продаж таунхаусів.

want-to-team-bg

Хочу в команду!

Ми завжди раді бачити у своїй команді однодумців і професіоналів своєї справи! Але відбір до компанії Брокер-А достить жорсткий, бо ми шукаємо найкращих! Перед тим, як почати працювати в команді Брокер-А, всі потенціальні агенти проходять навчання у нашій Академії Брокер-А, де вчать не тільки як продавати нерухомість, а й як працювати з людьми. Ми вважаємо, що брокер - це не просто робота, це покликання, у якому поєдналися любов і повага до людей та підприємницька жилка!

Хочу в Академію Брокер-А
Отримати безкоштовну консультацію