Сонячні електростанції під ключ від EnRay: комплексне ведення проектів альтернативного енергозабезпечення

about-us-img
offer-bg
img4

Установка сонячних панелей під ключ як запорука перспективного вкладення коштів

Установка СЕС під ключ з кожним роком набирає популярності не лише серед населення України, а й у всьому світі. Сонячні панелі моделюються для офісних приміщень, приватних домоволодінь. Зростаюча затребуваність систем обумовлена ​​суттєвою економією на комунальних платежах та іншими приємними бонусами альтернативного енергоспоживання.

Ще один вагомий мотиватор для встановлення сонячних батарей під ключ — перспектива стабільного пасивного доходу від продажу надлишків електроенергії, що згенерувала, за програмою «Зеленого тарифу». Для цього використовують приватні мережеві чи гібридні системи, підключені до державної мережі. У програмі беруть участь лише СЕС потужністю до 30 кВт.

Особливості комплектації СЕС під ключ

Для автономних і гібридних станцій до списку додають акумуляторні батареї, що резервують електроенергію на випадок екстреного використання. Установку сонячних панелей під ключ проводять на підставі попередньо розробленої моделі системи.

Сонячні електростанції під ключ при виборі мережної або гібридної СЕС потребують детального підходу. Збільшення вартості СЕС за рахунок спеціального металокаркасу є виправданим, якщо планується підключення до програми «Зеленого тарифу». Розраховуючи геометрію конструкції, можна забезпечити оптимальний кут падіння сонячних променів. Результат – максимальна продуктивність інноваційної системи.

img3