Замовити монтаж сонячної електростанції у Києві: методи розрахунку потужності СЕС

img4
offer-bg
aboutus-img

Розрахувати сонячні батареї для СЕС

Фотоелектричні модулі перетворюють сонячне випромінювання на постійний струм. Так, сонячні панелі 15 кВт в ідеальних умовах здатні виробити саме 15 кіловат за одну годину. У реальному житті генерація нижча на 15-20 відсотків, оскільки на продуктивність впливають різноманітні фактори.

Фахівці компанії EnRay, розробляючи проект СЕС, насамперед враховують енергетичні потреби замовника. Скільки буде сонячна електростанція кВт електрики виробляти, розраховують виходячи із загального рівня енергоспоживання у будинку чи підприємстві. Говорячи простою мовою, підсумовують потужність всіх побутових приладів або промислового обладнання на момент пікових навантажень. При цьому необхідний і невеликий запас, оскільки сонячні батареї працюють із максимальною ефективністю лише протягом світлої частини доби.

Вартість сонячної станції: від яких факторів залежить

Щоб побутова техніка нормально працювала на струмі, який виробляють фотомодулі, його потрібно перетворити на змінний. Тому комплект СЕС включає додаткове обладнання. Не дивлячись на те, скільки електростанція кВт електроенергії виробляє, її комплектація залежить від типу.

Мережеві СЕС під власне споживання містять ті самі елементи крім двонаправленого лічильника. Замість нього використовується контролер Smart Meter, який блокує роботу панелей і не дає виробленому струму потрапляти в загальну мережу. Автономні та гібридні СЕС обійдуться набагато дорожче, бо акумулятори та блок безперебійного живлення — це ще плюс 40-50 відсотків до вартості. Але з урахуванням того, що тарифи на електрику продовжують збільшуватися, будь-який тип сонячної електростанції — це хороша інвестиція з високою рентабельністю та швидкою окупністю.

img0