iMac Serwis HelppA

Serwis Apple Warszawa

img-down-max

Serwis Apple "Helppa"

Centrum serwisowy "HelppA" - to wysokiej jakości naprawa Apple w Warszawie.

 • iPhone
 • iPad
 • iPod
 • iWatch
 • MacBook
 • iMac
 • Macpro
 • Apple TV
 • AirPods
about-macbook

Produkty “jabłkowej” marki są wysokiej jakości, ale nic nie trwa wiecznie, a awaria produktów Apple może Cię zaskoczyć. IPhone, iPad lub MacBook mogą rozbić się, wpaść do wody albo wyświetlić błędy. Teraz urządzenie potrzebuje wykwalifikowanej pomocy. Potrzebujesz pilnej wymiany szkła, przycisku Home lub zasilacza w iPhone? “Jabłkowy” pomocnik trafił na deszcz? Przypadkowo zmiażdżyłeś iPada w torbie? Szybka naprawa iPhone, iPad i MacBook jest możliwa (dostępna) w specjalistycznym centrum serwisowym "HelppA". Nasz serwis obsługuje wszystkie linie smartfonów, tabletów i komputerów Apple.

Inżynierowie przeprowadzają diagnostykę, wykrywają awarie, uzgadniają koszt naprawy z właścicielem i przystępują do naprawy urządzenia. Przeprowadzamy fachową naprawę sprzętu o dowolnej złożoności i zapewniamy gwarancję na wymienione części zamienne.

Serwis Apple Warszawa - to uczciwe ceny i elastyczny system zniżek. Mamy na stanie specjalne narzędzi do wysokiej jakości naprawy urządzeń Apple: narzędzie do usuwania pęcherzyków powietrza, separator do szkła i ekranu dotykowego, profesjonalne narzędzia do demontażu i lutowania urządzeń, jest nawet instalacja laserowa. Apple centrum "HelppA" serwis gwarantuje stałą jakość części do iPhone, iPad, MacBook i innych urządzeń amerykańskiej korporacji. Nasi serwisanci cenią Twój czas i szybko zrealizują naprawę w przystępnej cenie.

Dowiedz się więcej

Serwis Apple Watch

Inteligentne zegarki firmy z Cupertino całkiem oczekiwanie podbiły świat. iWatch jest nazywany małym komputerem, który wykonuje dużą liczbę funkcji i znajduje się w kompaktowej obudowie. W związku z tym naprawa takich inteligentnych zegarków również nie jest prostą sprawą. Gdy tylko zegarki z pierwszej serii trafiły do sprzedaży, nasi serwisanci opanowali konserwację i naprawę jabłkowych zegarków. Nadal doskonalimy nowe modele. Dlatego dzisiaj oferujemy pelen zakres uslug, aby Twój gadżet działał stabilnie. Wysoka jakość wykonania i użycie niezawodnych komponentów to główne oznaki całego łańcucha produktów Apple, jednak słabe strony ma każde urządzenie.

Profesjonalna naprawa iWatch w Warszawie - to użycie specjalnego sprzętu, doświadczeni specjaliści, gwarancja na wykonaną pracę. Wszystkie te zalety zapewnia nasza firma "HelppA".

Najprostszym rodzajem usługi jest wymiana paska, który podobnie jak i inne elementy jest unikalny i opatentowany przez producenta. Wykonujemy tę pracę szybko - dosłownie w obecności klienta. To jedyna naprawa Apple Watch która nie wymaga demontażu samego urządzenia.Wszelkie inne rodzaje usług wymagają zdjęcia przedniej części (wyświetlacza) w celu uzyskania dostępu do komponentów urządzenia.

Dowiedz się więcej

Serwis iPhone

Szczęśliwym jest ten człowiek, który po przeżyciu 100 lat nigdy nie zachoruje. A także, jeśli będzie jeździł cały czas tym samym samochodem i on nigdy się nie zepsuje. Niestety wszystko jest w stanie się zużyć. A czynniki zewnętrzne tylko pomagają zużyciu.

Nasz centrum serwisowy "HelppA" w Warszawie chętnie “wyleczy” nagłe chorego lub rannego iPhona. Specjalizujemy się w:

 • diagnozowaniu choroby (nasza diagnostyka jest najdokładniejsza. Wyniki diagnostyczne innych centrów serwisowych nie są podstawą do naprawy Twojego gadżetu. Kierujemy się naszymi własnymi zasadami diagnozowania problemów iPhone)
 • leczeniu złamań (złamana lub zgięta obudowa iPhone, zbita szybka iPhone)
 • rzywróceniu i korekcji wzroku (wymiana aparatu iPhone, wymiana szybki kamery iPhone)
 • leczeniu słuchu (czyszczenie lub wymiana głośnika iPhone)
 • odżywianiu (leczymy “obżarstwo” energii akumulatora)
 • neurochirurgii (wykonujemy skomplikowane naprawy z wymiany wiórów)
 • leczeniu mózgu, jak psychologowie (oprogramowanie iPhone i usuniemy błędy)

Nasi zasłużeni “doktorzy nauk jabłkowych”znają wszystkie “rany” Twojego iPhone. W naszym magazynie znajdują się wszystkie szczepionki na wszystkie znane choroby iPhone. Jak każdy szanowany lekarz, ciągle doskonalimy naszą wiedzę i umiejętności. Nasze skalpel-lutownice są zawsze gorące, a nasze defibrylatory-zasilacze są zawsze naładowane.

Uwaga!

W żadnym wypadku nie zajmuj się samoleczeniem! Może to prowadzić do poważniejszych “chorób” Twojego elektronicznego przyjaciela!

Nasze centra rehabilitacyjne działają z maksymalną wydajnością, żeby Twój iPhone mógł szybko zdjąć bandaż z gipsu i kontynuować “bieganie” obok Ciebie jak nowy!

iphone X HelppA
Dowiedz się więcej

Serwis MacBook

Laptopy Apple to idealne połączenie wydajności, lekkości, użyteczności i przyciągającego wzrok designu. Sam zwrot “MacBook” brzmi głośniej niż jakakolwiek reklama. Reputacja laptopów Mac została udowodniona przez lata użytkowania i przez wielu zadowolonych użytkowników, którzy już nie wyobrażają sobie życia bez tego cudownego urządzenia. Ale nawet tak doskonały produkt technologiczny niestety czasem się psuje. Naprawa MacBook w Warszawie - to nie łatwe zadanie, które mogą wykonać tylko profesjonaliści. Jest to druga strona wysokiej ergonomii i miniaturyzacji, która sprawia, że MacBook są tak lekkie i wygodne.

Rozwiązanie problemów z laptopem możesz powierzyć naszemu centrum serwisowe "HelppA". Naprawa Twojego urządzenia zostanie przeprowadzona z pełną znajomością sprawy i na najwyższym poziomie. U nas możesz nie tylko naprawić MacBooka, ale w niektórych przypadkach także go uaktualnić. Dysponujemy magazynem z najbardziej odpowiednimi częściami zamiennymi do komputerów i laptopów Apple, co oznacza, że Twój MacBook zostanie jak najszybciej przywrócony do stanu roboczego.

Inżynierowie "HelppA" używają wszystkich niezbędnych urządzeń i komponentów wysokiej jakości do naprawy MacBooka. Nie ma po co wyważać otwartych drzwi, bo dokładnie wiemy jak one działają. Podobnie jak w przypadku każdej pracy technicznej, głównym kryterium określającym poziom umiejętności specjalisty są jego zdolne ręce. Na szczęście dla naszych klientów w centrum serwisowy "HelppA" pracują być może najlepsi inżynierowie w Warszawie naprawiający MacBooka.

Wszelkie uszkodzenia części wymagające naprawy lub wymiany w naszej mocy. Zrealizujemy wymianę klawiatury, matrycy, szkłą, baterii i innych istotnych elementów.

Jeśli na przykład Twój MacBook przestaje reagować na ładowarkę, nie oznacza to, że problem koniecznie dotyczy laptopa. Być może potrzebujesz tylko naprawa ładowarki MacBook (MagSafe) i problem będzie rozwiązany. Jeśli Twój MacBook się nie włącza, na przykład, nie działa bez podłączonej ładowarki, mało prawdopodobne jest, że problem zostanie rozwiązany przez drobną naprawę - problem zostanie wykryty podczas diagnozy.

MacBook serwis Polska
Dowiedz się więcej

Serwis iPad

“Och!”, “Cholera!” A jak Ty reagujesz, gdy Twój iPad wyskoczy z rąk i spadnie na podłogę, asfalt lub ziemię? Oczywiście, że zareagujesz emocjonalnie - Twój gadżet do pracy, nauki lub rozrywki jest uszkodzony. Lekki, kompaktowy, wygodny. Prawdopodobnie bardzo go kochał.

Ogólnie, z iPad może wszystko się zdarzyć: przypadkowo może zmoknąć, rozbić się, zgnieść się. Niestety warto przyznać, że jest to delikatna technika i nie można przewidzieć uszkodzeń. To tak zwana “druga strona monety” - wygody, funkcjonalności i lekkości. Nie musisz jednak wyrzucać iPada do kosza - rozwiązaniem dla Ciebie będzie naprawa iPad w Warszawie.

Dostarczasz “ofiarę” do centrum serwisowego "HelppA" (możesz zamówić bezpłatnego kuriera). Tutaj go badamy i dowiadujemy się jakie są konsekwencje. Następnie decydujemy, co należy wymienić. Być może naprawa iPad będzie polegała tylko na wymianie mikrofonu lub głośnika. Wymiana szkła iPad to także nieprzyjemny, ale do rozwiązania problem. Inne centrum serwisowe powiedzą Ci, że nie we wszystkich modelach iPad jest możliwość wymiany szkła. Naprawa najnowszych modeli tabletów Apple wymaga wymiany wyświetlacza jako jednolitego modułu. Ale, nie dla nas! W centrum serwisowy "HelppA" możemy przeprowadzić tą naprawę, oszczędzając Twoje pieniądze.

Jeśli Twój iPad jest uszkodzony i chcesz poznać koszt naprawy, jednego kontaktu telefonicznego z nami może nie wystarczyć - zawsze czekamy na Twoją wizytę do naszego serwisu lub wyślemy Ci bezpłatnego kuriera. Dopiero gdy serwisanci osobiście sprawdzą gadżet, możemy powiedzieć dokładny koszt naprawy.

Czekamy na Ciebie w najbardziej uczciwym, wygodnym, jasnym i pomocnym serwisie "HelppA" z Twoim iPad. Nie pracujemy kalkulatorem, ale rękami i głową!

iPad naprawa Warszawa
Dowiedz się więcej

Serwis iMac

W końcu to się stało! Jesteś szczęśliwym właścicielem komputera Apple, teraz masz iMaca! Serdecznie gratulujemy!

Połączenie ergonomii i skali, wydajności i unikalny design - to iMac, jeden z najlepszych nowoczesnych komputerów do zadań domowych i biurowych. Wszystko w nim jest niesamowite: niesamowicie ogromny wyświetlacz, niesamowicie kompaktowy komputer, niesamowita jakość obrazu i niesamowita łatwość obsługi.

Komputer firmy Apple w domu lub w pracy to nieskończone możliwości, ale pod warunkiem nienagannego działania. Jeśli został on poddany obciążeniom mechanicznym lub długo przebywał w pomieszczeniu z wysokimi wilgoci, serwisanci "HelppA" muszą sprawdzić “ofiarę” jak najszybciej. Jeśli nie marnować czasu i skontaktować się z serwis iMac w Warszawie tak szybko jak to możliwe, szansa całkowitej naprawy uszkodzonego komputera staje się realna.

Nic dziwnego, że naprawa iMac ze względu na jego unikatową architekturę staje się skomplikowanym zadaniem technologicznym, które nie jest możliwe do zrealizowania w warunkach domowych. Naprawa iMac w Warszawie jest dostępna w centrum serwisowym "HelppA". Jakość i szybkość są kluczem do naszego sukcesu. W centrum serwisowym "HelppA" możesz rozwiązać zarówno problemy związane z naprawą komputera, jak i przyspieszyć iMac. Nasz firma posiada magazyn z bogatym asortymentem najpopularniejszych części zamiennych do komputerów Apple. Przyspieszy to czas naprawy Twojego urządzenia. Oryginalne części są zawsze dostępne na magazynie.

Obowiązkowe czynności serwisowe obejmują okresowe czyszczenie chłodzenia iMac i wymiana pasty termoprzewodzącej iMac. Jeśli komputer nie uderzać i nie “kąpać”, wtedy te procedury będą wystarczające do stabilnej pracy. Kompleksowa diagnostyka od czasu do czasu pomoże uniknąć lub zapobiec możliwym awariom.

Ceny usług serwisu związane są z konstrukcją monobloku: wiele części jest zminiaturyzowanych i rozmieszczonych bardzo kompaktowo, demontaż i konserwacja wymagają najwyższych kwalifikacji.

Jeśli zdecydujesz się na naprawę w naszym centrum serwisowym "HelppA", diagnostykę i pracę profilaktyczne Twojego iMac dostajesz w prezencie!

Potrzebujesz odzyskać usunięte dane, których bardzo potrzebujesz? W tym też pomożemy bez żadnych problemów! Nawet jeśli nie możesz sformułować Swojej potrzeby, i tak skontaktuj się z nami. Zorientujemy się razem!

iMac Serwis
Dowiedz się więcej

Serwis AirPods

Miłośników bezprzewodowych słuchawek Apple jest coraz więcej, jednocześnie rośnie liczba awarii podczas ich działania. I nie jest to zaskakujące - warto wpuścić małe słuchawki do wody, przypadkiem nastąpić na nich, zmiażdżyć je czymś twardym i ciężkim - i Twoje AirPods okazują się zepsute.

Słuchawki marki Apple NIE są wodoodporne i NIE są dobrze chronione przed kurzem i brudem. A biorąc pod uwagę, że są to urządzenia do noszenia, które są zawsze przy Tobie - z czasem mogą zostać zatkane kurzem i różnym rodzajem śmieci. Ponadto wielu z nas używa słuchawek podczas uprawiania sportu, dlatego nie jest wykluczone przenikanie potu do środka słuchawek.

Często zdarza się, że z czasem zauważasz, że Twoje AirPods cicho grają, a czystość dźwięku staje się znacznie gorsza. Zazwyczaj wynika to z faktu, że sieci które zatrzymują kurz są zatkane, a dżwięku po prostu nie ma wyjścia. Nie jest możliwe czyszczenie lub wymiana sieci bez specjalnego wyposażenia. Nie koniecznie musisz wyrzucać uszkodzonych słuchawek. W centrum serwisowym "HelppA" mamy cały sprzęt, części zamienne i “zdolne ręce”, aby rozwiązać ten problem bardzo szybko i niedrogo. W niektórych przypadkach użytkownicy szukają również odpowiedzi na pytania: co robić jeśli AirPods nie ładują się, bardzo szybko rozładowują się, nie dzialaja itp. Rozwiązanie tych problemów istnieje. W naszym centrum serwisowym "HelppA" pomożemy Ci w ich rozwiązaniu. Wyjątkowość jest naszą mocną stroną!

Centrum serwisowe "HelppA" oferuje malowanie AirPods.Stań się wyjątkowy. Różni się od innych. W końcu styl ubrania lub fryzury nie zawsze jest łączony z białym kolorem słuchawek! A z nami Twoje AirPods otrzymają odcień, który pasuje do Twojego stylu.

Serwis AirPods Warszawa
Dowiedz się więcej
up-arrow