← Послуги

Шкіра - це єдине вбрання, що буде з нами все життя

Епіляція, масаж, ін'єкційна, безін'єкційна та апаратна косметологія - ми знаємо, як зробити вашу шкіру ідеальною!

Записатись →

Послуги

Лазерна епіляція

Лазерна епіляція

Хочете позбутись зайвого волосся надовго? Тоді найкращий вибір для вас - лазерна епіляція. В середньому, потрібно 8-10 процедур, щоб позбутися волосся. В майбутньому, можуть знадобитись корегуючі процедури 1-2 рази на рік. Крім цього, лазерна епіляція - це найменш болісний вид позбавлення від зайвого волосся!

Біодепіляція воском

Біодепіляція воском

Чому краще скористатись записатись на біодепіляцію воском, а не голитись дома? Все просто! Після воску волосся починає відростати десь через 3-4 тижні, а не через 1-2 дні, як після гоління. До того ж, одна з переваг цього виду боротьби з небажаним волоссям - доступна вартість!

Догляд за обличчям

Догляд за обличчям

Головне правило у косметології - правильно підібрати процедури, косметику та професіонала. Добре, що ми вже зробили це за вас! У нас є професійно розроблені комплекси по догляду за шкірою обличчя та декольте, а виконують процедури майстри з медичною освітою!

Чистка обличчя

Чистка обличчя

Чистка обличчя - це одна з базових косметичних процедур. Якщо у вас масна чи комбінована шкіра, то без регулярної професійної чистки надовго зберегти свіжість шкіри буде важко. Як часто та якого виду чистку обличчя треба робити саме вам, залежить від багатьох факторів, а наш косметолог підбере найкращий комплекс саме для вашої шкіри!

Пілінги

Пілінги

Відлущення ороговілого шару шкіри, покращення кольору обличчя, звуження пор, регенерація шкіри, позбавлення від пігментних плям та зменшення наслідків вугрової хвороби - саме таких результатів можна досягти завдяки пілінгу обличчя. Приходьте до Silk Beauty і наші косметологи подбають про здоров'я та молодість вашої шкіри!

Маски

Маски

Чому маска куплена у магазині ніколи не дасть такий самий результат, як професійна? Тому, що більшість професійних масок або занадто дорогі, щоб придбати їх додому, або взагалі розповсюджуються тільки серед салонів косметології. Річ у тому, що для отримання результату, саме професіонал має підібрати маску з огляду на шкіру клієнта!

Апаратні процедури

Апаратні процедури

Електропорація (безін'єкційна мезотерапія) та мікрострумова терапія - надефективні косметологічні процедури для тих, хто прагне омолодити свою шкіру, вирівняти овал обличчя, зменшити набряки та позбутися мілких і мімічних зморшок без ін'єкцій препаратами.

Ін'єкційні процедури

Ін'єкційні процедури

У Silk Beauty ми використовуємо максимально природні ін'єкційні процедури - редермалізацію, мезотерапію та плазмоліфтинг. Вони спрямовані на відновлення шкіри через зволоження та активацію власних ресурсів організму. Тож ваше омолодження буде безпечним, природним і ефективним!

Масаж

Масаж

Догляду потребує не тільки наше обличчя, а й тіло! Для тих, хто дбає про своє здоров'я, масаж вже давно став обов'язковою процедурою. Антицелюлітний, лімфодренажний, класичний, масаж спини чи шиї - виконують наші професійні масажисти.

Косметика

У роботі ми використовуємо тільки професійні і якісні марки косметики.
А після процедур, за бажанням, ви можете придбати засоби у нашому салоні!

Academie (Франція)
Institut Esthederm (Франція)
Onmacabim (Ізраїль)
Yellow rose (Греція)
Heliabrine (Монако)
Детальніше →