Косметика

Маски з яєць, огірків, вівсянки, домашньої сметани - чим тільки не приходилось жінкам користуватись раніше для збереження молодості та краси. На щастя, ці часи вже минули і ми можемо скористатись всіма напрацюваннями та перевагами сучасної косметології!

У Silk Beauty ми обираємо професійну косметику тільки перевірених брендів, тож ви можете бути впевнені у якості та ефективності всіх засобів, що ми використовуємо!

Записатись →

Косметика з якою працюємо

Професійна косметика Academie

(Франція)

Academie - лідер наукових досліджень у області косметики та косметології. Саме фахівцями цієї компанії розроблені перші засоби для безпечної засмаги, відкриті і досліджені омолоджуючі властивості колагену, введені в косметологію клітинні витяжки-екстракти! У асортименті продукції Academie - більше 200 косметичних засобів, які експортують у 65 країн світу.

Професійна косметика Holy Land

(Ізраїль)

Історія бренду Holy Land (в перекладі з англійської - «Свята земля») розпочалася у 1984 році, коли засновник компанії Цві Декель відкрив першу лабораторію. Продукція Holy Land містить максимально ефективну комбінацію інгредієнтів в безпечних пропорціях та відповідає всім стандартам якості.

А ефективність косметики доведена у світових медичних центрах шляхом клінічних випробувань.

Професійна косметика Institut Esthederm

(Франція)

Бренд Іnstitut Esthederm створений у 1978 році фармацевтом, біологом і експертом по клітинам Жаном Ноелем Тореля. Ця високотехнологічна французька компанія, описує шкіру, як «екосистему» ​​- тендітний, активний орган. Бренд концентрується на взаємодії між шкірою і навколишнім середовищем і допомагає їй адаптуватися до цього середовища.

Більш того, Institut Esthederm сповідує розуміння, що шкіра розвивається з плином часу, тому лінійки бренду враховують цикли життя людини.

Професійна косметика ONmacabim

(Ізраїль)

Засновником рецептури бренду ONmacabim вважають біохіміка Міккі. Вчений і травник у декількох поколіннях, відновив давні рецепти з цілющих рослин і передав свої знання подружній парі - Нілу і Офелії. Перші букви їх імен і увійшли в назву бренду - "O" і "N". А "macabim" в перекладі з івриту означає "безсмертник", саме ця рослина лягла в основу багатьох продуктів компанії.

Одна з ключових властивостей кремів, сироваток, масок і лосьйонів компанії - це миттєвий ефект, який помітно відразу ж після відвідування салону.

Професійна косметика Heliabrine

(Монако)

Бренд Іnstitut Esthederm створений у 1978 році фармацевтом, біологом і експертом по клітинам Жаном Ноелем Тореля. Ця високотехнологічна французька компанія, описує шкіру, як «екосистему» ​​- тендітний, активний орган. Бренд концентрується на взаємодії між шкірою і навколишнім середовищем і допомагає їй адаптуватися до цього середовища. Більш того, Institut Esthederm сповідує розуміння, що шкіра розвивається з плином часу, тому лінійки бренду враховують цикли життя людини.

Ефективність і високу якість косметики підтверджують не тільки клінічні випробування, проведені в незалежних лабораторіях Франції і інших країнах Європи, а й численні відгуки клієнтів.

У Silk Beauty ви отримуєте професійний догляд за своєю шкірою

Також у нас можна придбати лінійки представленої косметики для підтримки результату вдома!

Записатись →