Косметологія

У Франції кажуть, що некрасивих жінок не буває, просто деякі з них не вміють стежити за своєю зовнішністю. А ми вважаємо, що найкраще довіряти догляд за своїм обличчям професіоналу!

Записатись →

Чому у нас?

Кожен тип шкіри потребує окремого догляду та косметики. Якщо неправильно підібрати косметичні засоби, то можна не допомогти своїй шкірі, а навпаки - нашкодити!

Ви, напевно, знаєте, що найбільш ефективно для шкіри періодично проводити комплексний догляд. Коли ви проходите всі етапи: очищення, тонізацію, пілінг чи препарат по проблемі, маску і фінішний крем.

Дома такий комплекс провести важко, бо і час він займає, і краще, коли препарати підбирає косметолог. До того, придбати одразу всю серію засобів — може бути досить дорого.

У Silk Beauty є спеціально розроблені комплекси по догляду за різними типами шкіри. Ми використовуємо тільки професійну косметику європейських виробників: Academie (Франція), Holy Land (Ізраїль), Institut Esthederm (Франція), Onmacabim (Ізраїль), Yellow rose (Греція), Heliabrine (Монако). А всі процедури проводить косметолог з медичною освітою!

Вартість процедур

ЗонаВартість
Базовий догляд450 грн
Догляд «Проблемна шкіра»470 грн
Догляд за сухою шкірою470 грн
Записатись онлайн →