offer-img

Захист Ріпаку

Попит на ріпак залишається активним уже тривалий час на ринку багатьох країн і позитивна тенденція зберігається. Високий рівень олійності насіння забезпечить аграрію конкурентоспроможність продукції та рентабельність вирощування культури. Якість врожаю залежить від багатьох чинників. Одні із найважливіших - це правильний догляд та захист рослин. Оскільки саме якісний ріпак буде цікавим для покупців як на внутрішньому, так і на зовнішньому ринку.

 • img1

  Захист від бур'янів

  Захист посівів ріпаку від бур'янів розпочинається ще з етапу підготовки поля перед сівбою. Зрозуміло, що це не гарантує абсолютно чисті посіви. Тому важливо контролювати їх стан та формувати доцільний план захисних заходів. Від бур'янів та падалиці інших культур добре захищають гербіциди. І на ринку препаратів наразі є багато варіантів, які чудово виконують завдання та не шкодять самому ріпаку. Здійснити делікатне внесення гербіцидів агродронами - раціональне рішення, яке збереже кошти та забезпечить якісний результат.

 • img2

  Захист від шкідників

  Захист ріпаку від шкідників особливо важливий у фазах бутонізації, утворення стручків та наливу насіння. У період бутонізації, цвітіння посіви ріпаку можуть сильно постраждати від прихованохоботників та квіткоїда. А істотної шкоди сформованим стручкам завдає стручковий комарик. Разом зі щорічним збільшенням площ посівів ріпаку збільшується й спектр шкідників. Восени та навесні розвивають активну «діяльність» ріпакова блішка, ріпаковий трач, капустяна міль, хрестоцвіта блішка та інші. Для того, щоб інсектицидний захист ріпаку був ефективним, він має відповідати наступним вимогам: чітке дотримання термінів обробки, мінімізація фізичного впливу на рослини, збереження бджіл та іншої корисної ентомофауни.

  Виконання усіх вищезазначених вимог можна забезпечити за допомогою внесення інсектицидів дронами. Окрім того, в період цвітіння ми вносимо атрактанти - препарати, які приваблюють комах-запилювачів та підвищують врожайність поля.

 • img3

  Захист від хвороб

  Ріпак потребує захисту від хвороб ледь не впродовж усього періоду росту. На стадії бутонізації та цвітіння рослини особливо страждають від альтернаріозу, фомозу, білої та сірої гнилі, несправжньої борошнистої роси. Коли на рослинах уже формуються стручки та наливається насіння важливо забезпечити захист від альтернаріозу, білої та сірої гнилі.

  Не менш небезпечними для ріпаку на різних стадіях вегетації є снігова пліснява, чорна ніжка, бактеріоз коренів, біла плямистість, циліндроспоріоз, фузаріозне і вертицильозне в’янення та інші хвороби. Вчасні захисні заходи дозволять зберегти кількісні показники врожаю та високий вміст олії в насінні. Суттєво підвищити якість результату внесення фунгіцидів дозволяє обприскування дронами. Завдяки ультра малим краплям розчину препарат діятиме швидко та ефективно.

Бажаєте отримати швидкий Розрахунок вартості?

Заповніть Ваші контактні дані та наш консультант зв'яжеться з Вами, або телефонуйте

067 832 12 03

  Ваше ім'я*

  Ваш телефон*

  Населений пункт

  Площа, га

  Культура

  оферти