offer-img

Захист соняшнику

Соняшник є однією з найбільш рентабельних культур і користується цілком зрозумілою популярністю серед аграріїв. Наразі є достатня кількість гібридів цієї культури, які відрізняються гарною врожайністю та стійкістю. Проте і їм потрібно забезпечити належний захист, щоб по максимуму використати  потенціал рослин.

 • sun1

  Захист від бур'янів

  Сільськогосподарські рослини не надто полюбляють сусідство з бур'янами. Особливо процес боротьби за поживні речовини та вологу. Соняшник не є виключенням. Тому раціональний гербіцидний захист - ідеальне рішення. В залежності від регіону, посіви страждають від таких бур’янів, як лобода, гірчаки, щириця, мак, підмаренник, хрестоцвіті, амброзія полинолиста, циклохена нетреболиста, дурман, нетреба, паслін чорний та інших.

  Внесення гербіцидів за допомогою дронів дозволить вчасно провести обробку, якісно захистити культуру та не травмувати рослини на будь-якому етапі росту. Також дрони не формуватимуть технологічні колії та не спричинятимуть ущільнення ґрунту.

 • sun2

  Захист від шкідників

  Шкідники мають подвійний негативний вплив. По-перше, вони пошкоджують рослини на різних етапах вегетації й харчуються ними. По-друге, після механічного пошкодження посіви стають більш вразливими до хвороб. Комах, які полюбляють цю олійну культуру досить багато: дротяники, мідляки, чорнотілки, хрущі, довгоносики, озима совка, капустянка, кравчик, ковалики, сарана, шипоноска, агапантія, клопи, вогнівка, тля, трипси, лучний метелик, бавовняна совка. Постійний контроль полів та своєчасна інсектицидна обробка вберігає рослини від вищезазначених ризиків, а аграріїв - від втрат врожаю. Внесення інсектицидів дронами забезпечує швидку обробку, що дуже і дуже важливо, коли мова йде про різке зростання кількості шкідників. А також дає можливість проводити точкові обробки найбільш проблемних ділянок та заощадити значні кошти.

  Що не менш важливо, ми використовуємо безпечні для корисних комах інсектициди. Тому можемо проводити обробку навіть у період цвітіння. А також практикуємо внесення атрактантів для приваблення комах-запилювачів та підвищення врожайності.

 • sun3

  Захист від хвороб

  Ураження хворобами призводить не тільки до зменшення кількісних показників врожаю, а й до зменшення вмісту олії в насінні. Поширеними хворобами для цієї культури є: септоріоз, альтернаріоз, фомоз, фомопсис, іржа, склеротиніоз (біла гниль), сіра гниль, пероноспороз тощо. Методом боротьби з ними є внесення фунгіцидів, які мають пролонговану дію та широкий спектр контрольованих хвороб. І найефективнішим варіантом буде своєчасна профілактична обробка.

  Зазвичай, фунгіцидну обробку потрібно проводити у декілька етапів та в різних фазах розвитку рослин. І це ще одна із багатьох причин, чому варто використовувати дрони для внесення препаратів. Оскільки соняшник є високою культурою, внесення засобів захисту колісною технікою у період цвітіння, формування кошиків пошкоджує рослини та зменшує врожайний потенціал посівів. Дрони не завдають механічного впливу і не «витоптують» врожай.

Бажаєте отримати швидкий Розрахунок вартості?

Заповніть Ваші контактні дані та наш консультант зв'яжеться з Вами, або телефонуйте

067 832 12 03

  Ваше ім'я*

  Ваш телефон*

  Населений пункт

  Площа, га

  Культура

  оферти