Вітаємо вас у нашому інноваційному салоні косметології Silk Beauty!

Що у нас такого інноваційного? Давайте ми розповімо!

У Silk Beauty на вас чекають

Найновітніший діодний лазер для епіляції Venus Velocity. Тепер ви можете бути впевнені у своїй безпеці при проходженні процедур! Навіть якщо у вас засмагла шкіра, навіть якщо ви хвилюєтесь щодо своєї чутливості - всі ці проблеми вирішуються за допомогою Venus Velocity.

Унікальна система запису! Вам не потрібно чекати поки адміністратор підійде до телефону, та озвучить вам, коли у вашого улюбленого майстра є вільний час. Завдяки нашій системі запису ви можете самостійно, онлайн обрати зручний для вас час, день та майстра!

Тільки професійна косметика. Оскільки у нас максимально індивідуальний підхід до кожного клієнта, то й вибір косметичних брендів дуже широкий: Academie (Франція), Holy land (Ізраїль), Institut Esthederm (Франція), Onmacabim (Ізраїль), Yellow rose (Греція), Heliabrine (Монако).

Всі косметологи з профільною медичною освітою! Можете не хвилюватись за свою безпеку чи ефективність процедур - у нас працюють тільки медики, що розуміють глобальні процеси організму.

З вами будуть працювати

Віта Проніна

Косметолог-естетист з медичною освітою, яку отримала у ВНМУ імені Миколи Пирогова. Косметологу-медику ви можете сміливо довірити і своє тіло, і обличчя, адже саме розуміння процесів роботи організму дає можливість правильно підібрати і процедури, і косметику. Віта постійно підвищує свій професіоналізм та проходить різні види навчання, як от курси косметології клінік Мед Естет та Beautycom.

Максим Заенц

Масажист з медичною освітою. Закінчив курси класичного масажу та має більше 300 годин практики. До Максима ви можете прийти на загальний, антицелюлітний, лімфодренажний, шийно-комірцевий масаж. А для тих, хто хоче релаксу, рекомендуємо масаж обличчя, або спа процедури - шоколадне обгортання, скрабування чи медовий масаж! Максим завжди на позитиві, тож гарний настрій та чудове самопочуття після сеансів ми вам гарантуємо!

Сертифікати